Castor Oil Hollywood Beauty

 • Efektivita - 4/10
  4/10
 • Ryhlost - 3/10
  3/10
 • Složky - 3/10
  3/10
 • Kvalita - 4/10
  4/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.2/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Castor Oil Hollywood Beauty je sérum vyvinuto pro všechny vlasové typy. Při pravidelné aplikaci sérum urychluje růst vlasů, posiluje vlasové kořínky a zlepšuje stav pokožky hlavy. Po měsíci užívání se vám vaše vlasy mohou prodloužit až o několik centimetrů. Kromě toho kosmetika vyživuje, vyhlazuje a hydratuje vlasy. Tyto výsledky jsou možné jen díky komplexnímu účinku vyživujících substancí, které se penetrují povrch vlasu a vyživují jej zevnitř. Produkt také pomáhá chránit vlasy před tvorbou lupů a před roztřepením konečků.

Castor Oil Hollywood Beauty obsahuje několik přírodních ingrediencí. Jedná se o ricinový olej, který urychluje růst vlasů, hydratující jojobový olej, přírodní antioxidant ve formě vitaminu E, uklidňující extrakt z aloe vera, vyživující mandlový olej, lanolin a kakaové máslo.

APLIKACE. Castor Oil Hollywood Beauty je jediným produktem na našem seznamu, který se místo na vlasy aplikuje na pokožku skalpu. Přeci jen se užívá pro urychlení růstu vlasů. Lesk a výživa se berou jakožto pozitivní efekty, které ale nemají svůj základ v přímém účinku séra. Jak by se měl produkt aplikovat? Aplikace by měla probíhat formou masáže. Produkt by se neměl aplikovat na vlasy, jelikož může dojít k dehydrataci a iritaci vlasů. Kromě toho by se kosmetika neměla aplikovat ve velkém množství, jelikož může způsobovat umaštění.

SHRNUTÍ. Castor Oil Hollywood Beauty je k dispozici v lahvičce s kapacitou 213 gramů. Jedná se o velice efektivní produkt, jelikož vám jedno balení vydrží na roční léčebnou kpru. Kromě toho jedna aplikace vyžaduje jen velmi malou dávku produktu. Sérum má velice jemnou vůni a hustou konzistenci. Jedná se o kosmetiku, která splňuje přesně to, co slibuje.