Kerastase Ultime Eliksir

 • Efektivita - 8/10
  8/10
 • Ryhlost - 6/10
  6/10
 • Složky - 8/10
  8/10
 • Kvalita - 7/10
  7/10
 • Cena - 7/10
  7/10
7.2/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Kerastase Ultime Elixir je sérum vyživující každý vlasový typ, včetně těch vlasů, se kterými se velmi obtížně pracuje. Díky této kosmetice budete moci své vlasy konečně opět zkrotit a dostat je pod kontrolu. Produkt dále vyhlazuje, vyživuje a hydratuje poškozené vlasy. Chrání je proti agresivním faktorům pocházejících z vnějšího prostředí, sluneční radiaci a chemikáliím obsažených v určitých typech vlasové kosmetiky. Největším plusem tohoto séra je jeho účinek co se obnovy pokožky hlavy a skalpu týče. Před aplikací produktu byly vlasy dehydratované, bez lesku a velice slabé.

Kerastase Ultime Elixir obsahuje čtyři ingredience, které vlasům dodávají všechny substance, které pro svůj správný růst vyžadují. Mezi tyto ingredience se řadí kukuřičný olej, arganový olej, olej z camellias a olej pracaxi. Každý z těchto olejů dodává vlasům leskl, zdravý vzhled, hloubkovou výživu a ochranu před působením volných radikálů, který způsobují předčasné stárnutí a vypadávání vlasů.

APLIKACE. Kerastase Ultime Elixir lze aplikovat několika způsoby. Lze jej například aplikovat před mytím vlasů. Tímto způsobem sérum z vlasů dostane všechny stylingové produkty. Produkt se musí z vlasů smýt šamponem po 15 minutách působení. Dále se může produkt aplikovat na vlhké vlasy, které tím vyhlazuje a hydratuje. Tato aplikace krotí vlasy, díky čemuž bude jejich styling daleko jednodušší. Aplikaci lze také provést na vlasech vysušených ručníkem, před tím, než je budete fénovat. Díky séru budou vlasy chráněny před účinkem fénování.

SHRNUTÍ. Kerastase Ultime Elixir je univerzální kosmetikou hodící se ke každému vlasovému typu. Lahvička obsahuje 100ml produktu a jeho aplikace je velice jednoduchá.