Goldwell Elixir

 • Efektivita - 7/10
  7/10
 • Ryhlost - 5/10
  5/10
 • Složky - 5/10
  5/10
 • Kvalita - 6/10
  6/10
 • Cena - 7/10
  7/10
6.0/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Nejdůležitějším úkolem séra GOLDWELL Elixir je regenerace poškozených vlasů. Díky produktu nebudou vlasy již nadále suché, slabé či poškozené. Kromě toho má kosmetika hydratující, vyhlazující a posilující účinek. Vlasy chrání během tepelného stylingu, častého barvení či kosmetických procedur.

GOLDWELL Elixir obsahuje dvě ingredience, díky kterým budou vlasy zdravější a krásnější. Jedná se o arganový olej a olej tamanu. První z nich je bohatý na minerály, mastné kyseliny a vitaminy. Tyto substance jsou odpovědné za dodání hloubkové výživy, posílení vlasů a obecné péče. Druhá ingredience má obnovující účinek. Může se používat jako ingredience bojující proti klasickým problémům s pokožkou hlavy.

APPLICATION. Existují dva způsoby aplikace séra GOLDWELL Elixir. Můžeme jej aplikovat na vlhké vlasy, což nám dále usnadní česání a fénování. V případě suchých vlasů našim vlasům produkt dodá leskl, ochranu konečků a prevenci nabití vlasů statickou elektřinou. Kromě toho oleje usnadní práci produktům, jakými může být například kondicionér či vlasová maska.

SHRNUTÍ. Největší výhodou séra GOLDWELL Elixir je možnost jeho aplikace na všechny vlasové typy. Samotná aplikace je velice jednoduchá díky aplikátoru. Kromě toho má kosmetika skvělou vůni a je bezbarvá. Produkt je určen ženám.