Dove Advanced Hair

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Dove Advanced Hair oil se doporučuje všem vlasovým typům. Má vyživující a hydratační funkci. Kromě toho dokáže vlasům dodávat leskl. Kosmetika obnovuje poškozené a dehydratované vlasy společně s roztřepenými konečky. Dále chrání vlasy před škodlivým účinkem slunečního záření, volných radikálů a nečistot, které pocházejí z vnějšího prostředí. Produkt dále usnadňuje česání, fénování, styling a další úpravu vlasů. Produkt také dokáže zabránit nabití vlasů skrze statickou elektřinu.

Sérum Dove Advanced Hair se vyrábí z ingrediencí, mezi které se řadí makadamiový olej, kokosový olej, mandlový olej a olej ze semen granátového jablka. Cílem těchto složek je zajištění výživy, hydratace a péče vlasům, pokožce a vlasovým kořínkům. Sérum obsahuje lubrikační substanci – minerální olej (paraffin).

APPLICATION. Dove Advanced Hair lze aplikovat na mokré či suché vlasy. Tři či čtyři dávky kosmetiky by se měly rovnoměrně rozetřít a vmasírovat. Toto nezjednoduší pouze česání, nýbrž i fénování. Kosmetika se může aplikovat na suché vlasy, které by se měly za 30 minut šamponovat. Při aplikaci na suché vlasy se zajistí lesk a hebkost. Kosmetiku lze přidat do kondicionérů či vlasových masek, čímž se pouze zamplifikuje jejich výsledek.

SHRNUTÍ. Dove Advanced Hair je k dostání v lahvičce o objemu 100 ml. Pumpička zjednodušuje distribuci ideální dávky. Jedna lahvička vydrží několik měsíců užití. Produkt má jemnou, sladkou vůni, která je velice příjemná. Produkt je bezbarvý.

 • Efektivita - 5/10
  5/10
 • Ryhlost - 3/10
  3/10
 • Složky - 3/10
  3/10
 • Kvalita - 3/10
  3/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.2/10