Davines Ol Oil

 • Efektivita - 6/10
  6/10
 • Ryhlost - 3/10
  3/10
 • Složky - 4/10
  4/10
 • Kvalita - 3/10
  3/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.6/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Davines OI Oil je sérum doporučované lidem s jakýmkoliv vlasovým typem. Produkt pomáhá při stylingu a při zkrocení nezbedných vlasů. Kromě toho sérum urychluje fénování a usnadňuje česání. Má antioxidační vlastnosti a chrání vlasy před účinky slunečního záření, nízkých teplot a dalších agresivních faktorů pocházejících z vnějšího prostředí. Kromě toho olej dodává vlasům leskl, hebkost, hydrataci a krásu.

Davines OI Oil obsahuje látky, které vlas správně vyživují a hydratují. Tyto ingredience jsou odpovědné za urychlení transportu aktivních složek. Jedná se olej roucoco a o silikonové oleje. První ingredience má ochrannou funkci a dodává vlasům kromě ochrany i pružnost. Druhá ingredience pomáhá účinným látkám dostat se do nitra vlasu a lépe působit.

APLIKACE. Několik kapek séra Davines Ol Oil stačí na to, abyste zajistili svým vlasům správnou péči a hydrataci. Kosmetiku byste měli před aplikací zahřát ve dlaních a aplikovat buďto na suché, či na vlhké vlasy. Produkt by se měl aplikovat do půlky délky vlasů a zvláštní péči byste měli věnovat roztřepeným vlasovým konečkům. Dávkování by se mělo odvíjet od typu vlasů, délky vlasů a od úrovně porozity vlasů a míry poškození. Kosmetika se může používat jako velice efektivní pomocník při stylingu a fénování vlasů.

SHRNUTÍ. Davines OI Oil je k dostání v lahvičkách s objemem 135 mL. Aplikaci ulehčuje skvělý aplikátor. Jedno balení by vám mělo vydržet při pravidelném užívání dva roky. Kosmetika má žlutou barvu a vanilkovou vůni. Rychle se absorbuje a účinek séra je tak téměř okamžitý.