Orofluido

 • Efektivita - 4/10
  4/10
 • Ryhlost - 3/10
  3/10
 • Složky - 3/10
  3/10
 • Kvalita - 3/10
  3/10
 • Cena - 6/10
  6/10
3.8/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Orofluido je produkt, který je určený pro všechny typy vlasů. Chrání vlasy a pokožku hlavy před škodlivými účinky slunečního záření, nízkých teplot, slané vody a dalších externích externích faktorů. Kromě toho má kosmetika hydratující, obnovující a posilující účinek. Může být aplikována předtím, než podstoupíte salónové stylingové procedury. Může být aplikována také při termálním stylingu (žehlení, fénování, atd). Produkt chrání vlasové konečky před roztřepením a před ztrátou hydratace. Sérum má lehkou recepturu, díky čemuž nijak nezatěžuje vlasy.

Orofluido má bohaté složení bohaté na ricinový olej, cypřišový olej a lněný olej. Všechny tyto substance dodávají výživu a obnovu, vyhlazení a zjemnění vlasů a tvoří ochranou vrstvu mající schopnost bojovat proti volným radikálům. Kromě toho se ingredience nestarají jen o vlasy, nýbrž také o pokožku hlavy a o vlasové kořínky.

APLIKACE. Sérum Orofluido může být aplikováno na vlhké či suché vlasy. I malá dávka kosmetiky stačí na vyhlazení, výživu a dodání lesku. Aplikace na vlhké vlasy urychlý proces fénování a česání, zatímco aplikace na suché vlasy zkrotí neposedné vlásky a zabrání roztřepení konečků. Pokud se vám produkt dostane do očí, vypláchněte si je pod tekoucí vodou.

SHRNUTÍ. Orofluido je sérum dostupné v krásné, ozdobné lahvičce o kapacitě 100 ml. Kosmetika je také k dispozici ve verzi o kapacitě 25 ml. Aplikátor není součást balení a proto musíte kosmetiku před aplikací nejprve nanést na dlaň. Orofluido má tmavě žlutou barvu a vanilkovou vůni.