Loreal Mythic Oil

 • Efektivita - 5/10
  5/10
 • Ryhlost - 4/10
  4/10
 • Složky - 5/10
  5/10
 • Kvalita - 6/10
  6/10
 • Cena - 7/10
  7/10
5.4/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Sérum L’Oréal Mythic Oil pomáhá všem vlasovým typům. Základními funkcemi jsou, jak již bylo popsáno, výživa, zesvětlení a zkrocení vlasů. Kosmetika vlasy nijak nezatěžuje, ani je nelepí. Toho bylo dosaženo díky velice lehké receptuře. Produkt obnovuje poškozené vlasové konečky a dehydratované vlasy. Posiluje vlasové kořínky.

L’Oréal Mythic Oil obsahuje mnoho blahodárných ingrediencí, které dodají vašim vlasům potřebnou vitalitu. V produktu nalezneme avokádový olej a grepový olej. Tyto oleje jsou bohaté na substance dodávající vlasům výživu. Jedná se o Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny a také vitaminy A, B1, B2 a D.

APLIKACE. Sérum L’Oréal Mythic Oil se může aplikovat dvěma různými způsoby a to na mokré či na suché vlasy. První způsob vám zajistí zjednodušení česání a urychlené fénování vlasů, které poté budou hebké a velice příjemné na dotyk. Druhý způsob vám zajistí zkrocení neposedných vlasů a dodání lesku.

SHRNUTÍ. L’Oréal Mythic Oil plní své sliby do puntíku a proto jsme s jeho efektivitou spokojeni. Vlasy jsou obnoveny a vyživeny, přesně jak bylo slíbeno. Pumpička na lahvičce s účinnou látkou dělá aplikaci jednodušší a tekutá konzistence produktu zjednodušuje jeho absorpci. Kosmetika má velice příjemnou vůni a je naprosto bezbarvá.