Moroccanoil Light Oil Treatment

 • Efektivita - 7/10
  7/10
 • Ryhlost - 7/10
  7/10
 • Složky - 6/10
  6/10
 • Kvalita - 7/10
  7/10
 • Cena - 6/10
  6/10
6.6/10

vlasový olej

VLASY – PŘED A POTÉ. Moroccanoil Light Oil Treatment je sérum pro jakýkoliv vlasový typ. Nejlepší výsledky by měli mít uživatelé s jemnými, slabými vlasy. Má obnovující a podporující účinek. Produkt lze užívat během tepelného stylingu, jelikož dokáže chránit vlasy před vysokými teplotami. Kromě toho dodává kosmetika vlasům leskl, hydrataci a výživu. Podporuje růst vlasů dodáváním živin kořínkům. Dále vaše vlasy chrání před předčasným stárnutím a jejich vypadáváním. Tato modrou barvou zdobená kosmetika pomáhá obnovovat poškozené vlasy a následně je chránit proti mechanickému a chemickému poškození. Před tím, než začala samotná léčba, byly mé vlasy velice slabé a přespříliš jemné.

Moroccanoil Light Oil Treatment obsahuje několik blahodárných ingrediencí, mezi kterými můžeme nalézt dva velmi účinné oleje – arganový a lněný. Arganový olej je přírodním antioxidantem, který chrání pokožku hlavy před účinkem volných radikálů, zpomaluje stárnutí a dává vlasům možnost rychlejší regenerace. Olej z leněného semínka dodává vlasům leskl, hebkost a krásu obnovou lipidové bariéry. Produkt neobsahuje žádné umělé složky (ani parabeny).

APLIKACE. Sérum Moroccanoil Light Oil Treatment může být apikováno jak na suché, tak na mokré vlasy. Při aplikaci na suché vlasy se postará o zkrocení vlasů, o ochranu konečků před roztřepením a o dodání lesku. Při aplikaci na vlhké vlasy, které byly předtím správně umyty oleje ulehčuje česání a zkracuje čas potřebný pro jejich vyfoukání. Olej můžete kombinovat s celou řadou ostatních kosmetických produktů, jakými může být například vlasová maska či kondicionér. Kosmetiku můžete smíchat s barvou na vlasy, čímž dodáte vlasům intenzivní a plnou barvu.

SHRNUTÍ. Moroccanoil Light Oil Treatment funguje přesně tak, jak výrobce slibuje. Z důvodu absence aplikátoru se může aplikace jevit jako obtížná. Produkt je dostupný ve dvou verzích a to ve verzi s kapacitou 25ml a s kapacitou 100ml. Má plnou žlutou barvu a příjemnou vůni.