KHADI Vitalising Hair Oil

 • Efektivita - 5/10
  5/10
 • Ryhlost - 4/10
  4/10
 • Složky - 7/10
  7/10
 • Kvalita - 5/10
  5/10
 • Cena - 6/10
  6/10
5.4/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. KHADI Vitalising Hair Oil je určen uživatelům s poškozenými vlasy, vlasy které snadno vypadávají a s vlasy, které jsou jakkoliv oslabeny. Produkt urychluje růst vlasů a ovlivňuje hustotu vlasového porostu. Kromě toho produkt bojuje proti předčasnému šedivění vlasů a jejich nadměrnému vypadávání. Podporuje správnou funkci vlasových kořínků, což má za výsledek prodloužení životního cyklu vlasů. KHADI Vitalising Hair Oil dále bojuje proti lupům, mastné pokožce hlavy a dalším kožním problémům. Díky séru budou vaše vlasy opět silné a zdravé. Co by vás mohlo překvapit je to, že se během léčby mohou na vaší pokožce objevit nové „dětské vlásky“, které jsou nesmírně hebké a příjemné na dotek. Kosmetika také vlasy ztmavuje, pomáhá při jejich stylingu, vyhlazuje je a dodává jim leskl. Produkt lze také použít na obnovu vlasových konečků..

KHADI Vitalising Hair Oil obsahuje velké množství vyživovacích složek. Mezi nimi můžeme nalézt sezam, kokos, ricin, rozmarýn a mrkvové semínko. Kosmetika také obsahuje několik indických bylin, které mají za cíl obnovit leskl vlasů a dodat jim obnovu, výživu a hydrataci, kterou vyžadují. Všechny ngredience séra KHADI Vitalising Hair Oil jsou 100% přírodní – získávají se z ekologické kultivace.

APLIKACE. KHADI Vitalising Hair Oil může být aplikován třikrát týdně – užití tímto způsobem vám zajistí ty nejlepší dosažitelné výsledky. Kosmetika by se měla aplikovat na vlasy dvě hodiny před šamponováním. Jedna lžička produktu by se měla vmasírovat do pokožky hlavy, přímo nad kořínky. Kromě toho se doporučuje provést i krátkou masáž pokožky hlavy, která posílí vlasové kořínky a zlepší krevní oběh.

SHRNUTÍ. KHADI Vitalising Hair Oil je k dostání ve 100ml lahvičce s aplikátorem. Aplikace je díky aplikátoru naprostá hračka. Produkt se absorbuje téměř v okamžik aplikace. Kosmetika má žlutou barvu a bylinnou vůni. Balení vám vydrží na několikaměsíční léčbu. Sérum nebylo testováno na zvířatech.