Kemon Bellessere

 • Efektivita - 6/10
  6/10
 • Ryhlost - 6/10
  6/10
 • Složky - 5/10
  5/10
 • Kvalita - 6/10
  6/10
 • Cena - 6/10
  6/10
5.8/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Sérum Kemon Bellessere lze užívat na vlasy jakéhokoliv typu. Díky jemné a lehké receptuře produkt neslepuje ani jinak nezatěžuje vlasy. Má obnovovací, vyživující a ochranný účinek. Proto se může užívat jakožto ochrana před termickým stylingem vlasů, jakožto ochrana vlasů před destruktivním účinkem slunečního záření a jakožto ochrana před umělými složkami mnohých kosmetických produktů. Kromě toho olej vlasy zjemňuje a dodává jim jas. Výsledkem užívání produktu budou vlasy, které jsou hedvábné na dotek.

Kemon Bellessere obsahuje arganový olej a lněný olej. První ze zmíněných ingrediencí je bohatá na omega-6 mastné kyseliny a tokoferol (vitamin E). Tyto ingredience mají antioxidační účinky a zabraňují tak předčasnému stárnutí a nadměrnému vypadávání vlasů. Lněný olej vlasům zase dodává hydrataci a dodává jim leskl. Vlasy budou dále pružnější.

APLIKACE. Sérum lze používat jakožto součást vaší každodenní kosmetiky pro obnovu, výživu a zkrášlení vašich vlasů. Před aplikací stačí olej nahřát ve vašich dlaních a posléze jej aplikovat. Můžete dále aplikovat ještě jednu dávku na vlasové konečky, pokud jsou poškozené či roztřepené a vy si je přejete obnovit. Produkt také ochrání vaše vlasy před termickým a mechanicky náročným stylingem, se kterým se můžete setkat v kosmetických salonech. Konečky budou dále chráněny před poškozením či roztřepením.

SHRNUTÍ. Kemon Bellessere plní přesně to, co výrobce slibuje. Vlasy budou správně vyživené, obnovené a chráněné. V balení se nachází 125 mL lahvička s pumpičkovým aplikátorem, který aplikaci výrazně zjednodušuje. Kosmetika má příjemnou vůni a žlutou barvu.