Redken Diamond Oil Shatterproof Shine

 • Efektivita - 8/10
  8/10
 • Ryhlost - 8/10
  8/10
 • Složky - 7/10
  7/10
 • Kvalita - 7/10
  7/10
 • Cena - 4/10
  4/10
6.8/10

olejek do włosów

VLASY – PŘED A POTÉ. Redken Diamond Oil je sérum učené pro obnovu a výživu poškozených vlasů. Dodává hydratace, hebkost a lesk. Kromě toho produkt také zjednodušuje česání, chrání před horkým vzduchem a krotí neposlušné vlasy. Chrání konečky a samotné vlasy proti dehydrataci a roztřepení. Díky této kosmetice již vaše vlasy nebudou příliš jemné či poškozené.

Redken Diamond Oil obsahuje přírodní ingredience, které dodávají výživu a leskl. Mezi ingredience se řadí broskvový olej z petržele. Broskvový olej se stará o obnovu poškozených vlasů a o opětovném dodání lesku. Druhý olej uzavírá vlasové kutikuly a dodává vlasům hebkost skrze vyplnění mezer ve vlasové struktuře způsobených chemickým a mechanickým poškozením.

APPLICATION. Redken Diamond Oil lze používat jak často jen chcete. V praxi plně stačí dvě až tři zapumpování aplikátoru na nanesení dostatečné dávky (tato dávka se musí v dlani nejdříve zahřát). Sérum lze aplikovat několika způsoby. Nejdříve bychom mohli kosmetiku aplikovat na suché vlasy před jejich mytím. Po několika minutách si vlasy a pokožku hlavy vymyjeme šamponem. Dále můžeme aplikaci provést před fénováním a česáním. Dále můžeme sérum přidat k naší vlasové masce. A v neposlední řadě také můžeme sérum aplikovat na vlhké vlasy, čímž jim dodáme hydratace a hebkost.

SHRNUTÍ. Redken Diamond Oil je uzavřen ve 100 ml lahvičce. Balení je elegantní a díky aplikátoru nebudete mít s aplikací žádný problém.