Nanoil olej na vlasy

 • Efektivita - 9.4/10
  9.4/10
 • Ryhlost - 9.8/10
  9.8/10
 • Složky - 9.7/10
  9.7/10
 • Kvalita - 10/10
  10/10
 • Cena - 9.2/10
  9.2/10
9.6/10

Nanoil - nejlepší vlasový olej

VLASY – PŘED A PO. Nanoil vlasový olej je určen pro různé typy vlasů (s nízkou, střední a vysokou mírou pórovitosti), efektivně se stará o prameny vlasů a pečuje o pokožku hlavy. Díky tomuto kosmetickému produktu budou Vaše vlasy opět silnější, hezčí a zdravější. Už nikdy Vás nebudou trápit roztřepené konečky, zamaštěná pokožka hlavy, nadměrné vypadávání vlasů ani negativní vlivy vnějšího prostřední na Vaše vlasy. Výsledky léčby Vás příjemně překvapí.

Nanoil vlasový olej obsahuje spoustu cenných složek. Složení se pro každý typ produktu liší. Oleje byly vytvořeny speciálně tak, aby se co nejlépe postaraly o Vaše vlasy a pokožku hlavy. Nanoil pro vlasy s vysokou pórovitostí má tyto složky: mandlový olej, arganový olej, olej z pupalky dvouleté, olej z avokáda, olej z Marule a olej z bavlníkových semen. Nanoil pro středně pórovité vlasy obsahuje: olej z makadamie, arganový olej, olej Marula, jojobový olej, olej z Maracujy, kokosový olej. Nanoil pro vlasy s nízkou pórovitostí obsahuje: sibiřský borový olej, kokosový olej, arganový olej, ricinový olej, bambucké máslo, olej z Maracujy, babassový olej, olej z Monoi a máslo Cupuacu. I přes rostlinné oleje každá verze Nanoilu obsahuje i vitamíny a složky, které se starají o vzhled vlasů, poskytují ochranu před sluncem a zabraňují nadměrnému vypadávání vlasů.

APLIKACE. Všechny tři oleje Nanoil se aplikují na suché nebo mokré vlasy. Je možné je používat, jak často sami chcete. Olej je možné přidat do Vašich oblíbených vlasových masek nebo kondicionérů. Můžete vmasírovat olej do konečků nebo do pokožky hlavy. Nanoil je samozřejmě vhodný i pro muže. Lze jej využít při aplikaci na vousy nebo knír, neboť olej skvěle vyživí a zvlhčí i vousy.

PŘEHLED. Nejlepší věcí na Nanoilu je, že je dostupný celkem ve třech variantách – pro vlasy s nízkou, střední nebo vysokou pórovitostí. Každý z těchto olejů je dodáván v uzavřené lahvičce o objemu 100 ml. Tento kosmetický produkt je bezbarvý, přesto však má příjemnou vůni.

více informací: http://nanoil.cz